İlk Yazılı Türk Tarihinden Alıntılar

Bilim adamları ‘süpergezegen’e mesajlar gönderdi. ‘’26 yılda bir cevap alabiliriz’’

‘’Rohingya çocuklarının aşırı yetersiz beslenmesiyle baş etmek için 76 milyon dolar gerek ‘’

Suudi Kadınlar önümüzde ki yıldan itibaren Spor Müsabakalarını Stadyumlarda izleyebilecekler

Middle-earth: Shadow of Mordor

Oyun 21 Mayıs 2015
900

The Hobbit ve The Lord of the Rings filmi hayranlarına Warner Bros.’tan büyük sürpriz oldu. Daha çok F.E.A.R. ve Condemned gibi korku oyunlarında tanıdığımız Monolith Productions, Middle Earth: Shadow of Mordor ile birlikte kendi sınırlarını genişletip ve kaliteli oyunlarının arasına yenisini ekledi.

PC, PS3, X360, XOne ve PS4 için çıkacak olan Shadow of Mordor, orta dünya oynanışına sahip bir aksiyon oyunu olarak geldi.

 

Assassins Creed,Prince Of Persia, Skrim V tarzı oyunları sevenler için oynanması zevkli ve grafiksel açıdan başarılıbir oyun. Sistem gereksinimlerini çok zorlamayan piyasanın ortalamasında bulunan bir bilgisayarla rahatlıkla oynanabilir bir oyun. Minimum 3gb ram, Intel Core i5 2.67GHz işlemci, NVIDIA Geforce GTX 460 ekrankarı ve 40 gb lık hafıza yeterli olacaktır. Yinede full grafik ve akıcılıkla oynamak isteyneler ise 8gb ram, Intel Core i7 3.4GHz işlemci, NVIDIA Geforce GTX 660 ekrankartı ve 40 gb hafıza ile sıkıntısız ve rahatlıkla oynanabilir.

 

Oyun içeriğine dönersek Orta Dünya’da geçen bir Third Person Action/RPG oyunudur.J.R.R Tolkien kitaplarında bulunan bir karakteri tekrar hayata döndürüldüğünü söyleye biliriz. Talion adlı bir ‘ranger’ı yöneteceğimiz oyunda Mordor’a, ailemizin katili Sauron’ubulmak için bol miktarda yolculuk gerçekleştiriyoruz.Hikaye olaraksa oyun The Hobbit ve The Lord of the Rings e bağlı kalınmaya çalışılmışsa da daha farklı bi hikaye ortaya çıkmış. Oyun içerisinde yapacağımız seçimler oyun hikayesini ve orta dünyada ki hikayeyiderinden etkileyecek ve ilerlememize yön verecektir.Mordor’da Sauron’a karşı mücadele ederek; oynayan kişiyi zorlayan ve gerçeğin sırrını ortaya çıkarmaya çalışan herkezi etkileyecektir.

Son birkaç yılda yapılmış en başarılı orta dünya oyunları ile kapışan başarılı bir RPG oyunu olduğunu söylemeden geçmeyelim hikayesi beklenmedik bir şekilde olduğu halde.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

3 Haziran 2015
1.635
Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

3 Haziran 2015
2.080
Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed Unity

21 Mayıs 2015
1.427
The Evil Within

The Evil Within

21 Mayıs 2015
796
Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare

21 Mayıs 2015
765