arama

Asus ZenFone Selfie ile geliyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

asus-zenfone-selfie-ile-geliyorAsus Zenfone 6’dan sonra önümüzde ki günlerde ZenFone Selfie modelini duyaracak. 13 megapiksel Selfie(ön) kameraya sahip.

2 ile 5 Haziran tarihlerin de düzenlenecek Computex 2015 Fuar’ında adından bahsettirmek isteyen Asus Zenfone Selfie kamera odaklı. Asus, 2015 yılı başlarında duyurduğu ZenFone 2 modelinin ülkemize 16 Haziran’da tanıtılacağını belirtti. ZenFone 3 modeliyle alakalı bilgiler de kamuoyuna sızmış durumda.

Cihaz isminde Selfie geçtiğinden akıllara hemen ön kamerasının nasıl bir özellikte olduğu geliyor. Sizi daha fazla merakta bırakmayıp açıklayalım. ZenFone Selfie 13 megapiksel ön ve arka kameraya sahip. Ön kamerası çift tonlu led flaş ile destekleniyor. Arka kamera da ise yardımcı odaklamaya sahip bir lazer olacak. Aynı özelliklerin, ZenFone 3 modelinde de olması bekleniyor.

Telefonun ekanı ise ZenFone 2 de ki gibi 5.5” boyutunda ve 1080p çözünürlüğüne sahip. ZenFone 2’den RAM dışın da bir farkı olmayacağı da söylentiler arasında. ZenFone Selfie Android 5.0 Lolipop işletim sistemine sahip.

Firmanın Computex 2015 fuarında ZenFone Selfie dışında, ZenPad tabletleri de tanıtacağı söyleniyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI