arama

Paint’te Çizilen 15 Efsane Resim

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

microsoft-paint
Başarılı resimler çizebilmek için sanat malzemelerine para dökmenize gerek yok. Microsoft’un Paint programından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Paint ile ne yapabiliriz ki dediğinizi duyar gibiyim. Bu durum sizin Paint programının hakkını ne kadar verdiğinizle alakalı. Ünlü portreleri, güzel siluetler gibi bir çok şeyi çizmeniz mümkün. “Paint terk” tezini çürüten, Paint’le yapılabileceklerin sınırının olmadığını gösteren 15 efsane resim sizlerle.

 
Eserin sahibi Boston’lu Patrick Hines Paint muhteşem çizimlerinden birine imza attı. ” Harry Potter ve Deathly Hallows” sahnesinden.

Pat Hines tarafından Paint’te çizilen eser yine ” Harry Potter ” serisinin başka bir bölümünden. Mezar taşı üzerinde ki yazılar, photoshop kullanılarak yazılmıştır.

Paint ile çizilen bu fotoğrafın sahibi ise Micrsoft’un Kurucu sahibi Bill Gates. Eserin sahibi Pat Hines.

Hines’in fare ile karalama yaparken ortaya çıkarttığı eserlerden bir tanesi.

Hines, Paint ile basit şekilleri ortaya koyarak başlayıp daha sonra renklerin uyumuyla oluşturduğu bir eser. Boston Peter Tepesini simgelemektedir.

Forrest Gump’un Deniz Mücadelesini temsilen, Hines tarafından yapılan eser.

Hines büyüdüğü caddeyi Paint’te çizmiş. Gerçekten muhteşem.

Sonofjay Paint’te Morgan Freeman’ı çizdi. Sanki vesikalık fotoğrafını taratmışlar gibi.

Zafer kazanmış bir Amerikan güreşcisi, altın kemerini hava kaldırıp zaferini kutlarken adlı Paint çalışması tawaldher’a ait.

Sonofjay tarafından Paint’te çizilen bir diğer portre ise Luke Skywalker’a ait. Detaylı ve özenli bir şekilde çizilmiş olması gözlerden kaçmıyor.

Captain America portresini Paint’te 4 saatte çizen Haneytime oldukça başarılı bir iş çıkarmış.

Bu eserin sahibi; Piksel Ressamı Hal Lasko 98 yaşında ve görme rahatsızlığı olmasına rağmen Paint’te çıkarttığı müthiş sanat eseri görülmeye değer.

Bu eserin sahibi, Dünya savaşı sırasında Harita çizimi yapmak için askeriye’de grafikçi olarak işe başladı. 85. doğum gününde bilgisayarla tanışan Lasko, 98 yaşında hayata veda etti. Bıraktığı Paint eseri oldukça başarılı.

Bir şehrin içinden akan nehri anlatan bu eser, Paint’te müthiş bir şekilde çizilmiş.

Okaliptüs ağacı; CitizenPremier tarafından Paint’te çizildi.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI