arama

Türkiye, tecavüz mağduru Aysun Altay’a ağlıyor!

Aysun Altay İntihar Etti
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Türkiye, Aysun Altay’a ağlıyor…

Aysun Altay : “Hayattan bıktım. Arkamdan sakın üzülme..”

22 yaşında erkek arkadaşına ait tabancayla kendini kalbinden vurarak gazetelere intihar etti diye konu olan Aysun Altay, hayatının baharında ağabeyinin tecavüzüne uğramış, kurban olmasına rağmen utancı üstlenmiş onbinlerce kadından biriydi sadece. Aysun’un ölümüyle ilgili son iddia da yürek yakan cinstendi. İddiaya göre, ailesi cezaevindeki ağabeyine yönelik şikayetinden vazgeçmesi için Aysun’a sürekli baskı yapıyordu.

Bunalıma girdiği öne sürülen Altay’ın erkek arkadaşına, “Hayattan bıktım” yazılı bir not bıraktığı öğrenildi.

Öz Ağabeyi Tecavüz Etti

Tecavüz Mağduru Aysun Altay İntihar Etti

DHA’nın haberine göre olay öğle saatlerinde Atatürk Caddesi’nde meydana geldi. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu mezunu olan ve trafik takip işleri yapan erkek arkadaşı M.Y.’ye ait işyerinde sekreter olarak çalışan Aysun Altay, kaldığı evdeki yatağında ruhsatsız tabancayla kendini kalbinden vurarak intihar etti. Eve gelen erkek arkadaşı M.Y. tarafından yatağında hareketsiz halde bulunan Altay’ın cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Daha önce de iki kez bileklerini keserek intihar girişiminde bulunduğu belirtilen Aysun Altay’ın memleketi Manisa’da ağabeyinin tecavüzüne uğradığı, ağabeyinin cezaevinde olduğu, bu olaydan sonra Manisa’dan Domaniç ilçesine geldiği öne sürüldü.

Aysun Altay’ın intihar etmeden önce günlüğüne erkek arkadaşı M.Y.’ye hitaben ’Hayattan ve yaşadıklarımdan bıktım. Arkamdan sakın üzülme’ yazdığı belirtildi..

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI